72V71650BB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V71650BB
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 8192X8192 144-BGA
Duomenų lapai: 72V71650BB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
72V71650BB specifikacijos
Dalies numeris 72V71650BB Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1962 pcs Duomenų lapas 72V71650BB.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-PBGA (13x13)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-BGA Kiti vardai IDT72V71650BB
IDT72V71650BB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount