72V71643BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V71643BCG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V71643BCG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 4096X4096 144-BGA
Duomenų lapai: 1.72V71643BCG.pdf2.72V71643BCG.pdf
  • Pranešimas
72V71643BCG specifikacijos
Dalies numeris 72V71643BCG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4090 pcs Duomenų lapas 1.72V71643BCG.pdf2.72V71643BCG.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-CABGA (13x13)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-LBGA Kiti vardai IDT72V71643BCG
IDT72V71643BCG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount