72V71623DAG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V71623DAG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 2048X2048 144-TQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
72V71623DAG specifikacijos
Dalies numeris 72V71623DAG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4878 pcs Duomenų lapas
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 144-TQFP (20x20)
Serija 72V Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 144-LQFP Kiti vardai IDT72V71623DAG
IDT72V71623DAG-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount