72V70810TFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V70810TFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC DGTL SW 1024X1024 64-STQFP
Duomenų lapai: 1.72V70810TFG8.pdf2.72V70810TFG8.pdf
  • Pranešimas
72V70810TFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V70810TFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 7153 pcs Duomenų lapas 1.72V70810TFG8.pdf2.72V70810TFG8.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V70810TFG8
IDT72V70810TFG8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Nepriklausomos grandinės 1
Išsamus aprašymas Multiplexer 1 x 8:8 64-TQFP (10x10) Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas -
Grandinė 1 x 8:8 Bazinės dalies numeris 72V70810
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V70810PFG8
72V70810PFG8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP