MBRH20045L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20045L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20045L
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67
Duomenų lapai: MBRH20045L.pdf
  • Pranešimas
MBRH20045L specifikacijos
Dalies numeris MBRH20045L Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4253 pcs Duomenų lapas MBRH20045L.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 45V 200A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A Talpa @ Vr, F -