MBRH20045R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH20045R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH20045R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67
Duomenų lapai: 1.MBRH20045R.pdf2.MBRH20045R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBRH20045R specifikacijos
Dalies numeris MBRH20045R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3443 pcs Duomenų lapas 1.MBRH20045R.pdf2.MBRH20045R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 700mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Kiti vardai 1242-1061
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity
Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 45V 200A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBRH20040
MBRH20040
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200A D-67
Sandelyje: 2866 pcs
parsisiųsti: MBRH20040.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 240A D67
Sandelyje: 5422 pcs
parsisiųsti: MBRH240100.pdf
RFQ
MBRH20045RL
MBRH20045RL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 45V 200A D-67