MBRH15030RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH15030RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH15030RL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 150A D-67
Duomenų lapai: MBRH15030RL.pdf
  • Pranešimas
MBRH15030RL specifikacijos
Dalies numeris MBRH15030RL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 150A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4933 pcs Duomenų lapas MBRH15030RL.pdf
Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V Tiekėjo prietaisų paketas D-67
Greitis Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė D-67
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity
Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 30V 150A Chassis Mount D-67 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 150A Talpa @ Vr, F -