MBRH15035RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH15035RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRH15035RL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 35V 150A D-67
Duomenų lapai: MBRH15035RL.pdf
  • Pranešimas
MBRH15035RL specifikacijos
Dalies numeris MBRH15035RL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 35V 150A D-67 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4713 pcs Duomenų lapas MBRH15035RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas D-67 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D-67 Montavimo tipas Chassis Mount
Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 35V 150A Chassis Mount D-67
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 35V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 150A