ZXMN10A09KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A09KTC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMN10A09KTC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 5A DPAK
Duomenų lapai: ZXMN10A09KTC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ZXMN10A09KTC specifikacijos
Dalies numeris ZXMN10A09KTC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 5A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 72216 pcs Duomenų lapas ZXMN10A09KTC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 4.6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.15W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai ZXMN10A09KTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1313pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 26nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 5A (Ta) 2.15W (Ta) Surface Mount TO-252-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 5A (Ta)