ZXMN10A08E6TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A08E6TC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMN10A08E6TC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 1.5A SOT23-6
Duomenų lapai: ZXMN10A08E6TC.pdf
  • Pranešimas
ZXMN10A08E6TC specifikacijos
Dalies numeris ZXMN10A08E6TC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 1.5A SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 217289 pcs Duomenų lapas ZXMN10A08E6TC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-26
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 3.2A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.1W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 405pF @ 50V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 7.7nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 1.5A (Ta) 1.1W (Ta) Surface Mount SOT-26 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.5A (Ta)