ZXMN10A07ZTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A07ZTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMN10A07ZTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 1A SOT-89
Duomenų lapai: ZXMN10A07ZTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXMN10A07ZTA specifikacijos
Dalies numeris ZXMN10A07ZTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 1A SOT-89 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 180593 pcs Duomenų lapas ZXMN10A07ZTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-89-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 1.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.5W (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-243AA Kiti vardai ZXMN10A07ZCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 138pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 2.9nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 1A (Ta) 1.5W (Ta) Surface Mount SOT-89-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1A (Ta)