ZXMN10A11K
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMN10A11K
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK
Duomenų lapai: ZXMN10A11K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXMN10A11K specifikacijos
Dalies numeris ZXMN10A11K Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180865 pcs Duomenų lapas ZXMN10A11K.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.11W (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai 1034-ZXMN10A11KDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 274pF @ 50V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 5.4nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 2.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.4A (Ta)