ZXMN10A11GTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11GTC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMN10A11GTC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 1.7A SOT223
Duomenų lapai: ZXMN10A11GTC.pdf
  • Pranešimas
ZXMN10A11GTC specifikacijos
Dalies numeris ZXMN10A11GTC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 1.7A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5764 pcs Duomenų lapas ZXMN10A11GTC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 274pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 5.4nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 1.7A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.7A (Ta)