ZXMN10A11KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11KTC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMN10A11KTC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK
Duomenų lapai: ZXMN10A11KTC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ZXMN10A11KTC specifikacijos
Dalies numeris ZXMN10A11KTC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 169534 pcs Duomenų lapas ZXMN10A11KTC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-2
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2.11W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai ZXMN10A11KTC-ND
ZXMN10A11KTCDITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 274pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 5.4nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 2.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-2
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.4A (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ZXMN10A25GTA
ZXMN10A25GTA
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: MOSFET N-CH 100V 2.9A SOT223
Sandelyje: 110061 pcs
parsisiųsti: ZXMN10A25GTA.pdf
RFQ
ZXMN10A08GTA
ZXMN10A08GTA
apibūdinimas: MOSFET N-CH 100V 2A SOT223
Sandelyje: 197991 pcs
parsisiųsti: ZXMN10A08GTA.pdf
RFQ
ZXMN10A11K
ZXMN10A11K
apibūdinimas: MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK