SDM20U40-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM20U40-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM20U40-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 250MA SOD523
Duomenų lapai: SDM20U40-7.pdf
  • Pranešimas
SDM20U40-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM20U40-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 250MA SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1563225 pcs Duomenų lapas SDM20U40-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)