SDM20U30-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM20U30-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM20U30-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Duomenų lapai: SDM20U30-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SDM20U30-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM20U30-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 539991 pcs Duomenų lapas SDM20U30-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523 Kiti vardai SDM20U30DICT
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount SOD-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 30V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200mA
Talpa @ Vr, F 20pF @ 0V, 1MHz Bazinės dalies numeris SDM20U30