SDM2A20CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM2A20CSP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM2A20CSP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHTKY 20V 2A X3-WLB1406-2
Duomenų lapai: SDM2A20CSP-7.pdf
  • Pranešimas
SDM2A20CSP-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM2A20CSP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHTKY 20V 2A X3-WLB1406-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 977724 pcs Duomenų lapas SDM2A20CSP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 530mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas X3-WLB1406-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-XDFN Kiti vardai SDM2A20CSP-7DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 2A Surface Mount X3-WLB1406-2 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 80µA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F 70pF @ 5V, 1MHz