SDM1U60P1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM1U60P1-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM1U60P1-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 60V 1A POWERDI123
Duomenų lapai: SDM1U60P1-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SDM1U60P1-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM1U60P1-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 60V 1A POWERDI123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 735561 pcs Duomenų lapas SDM1U60P1-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai SDM1U60P1-7-ND
SDM1U60P1-7DITR
Veikimo temperatūra - jungtis - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 60V 1A Surface Mount PowerDI™ 123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 60V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A Talpa @ Vr, F 52pF @ 10V, 1MHz