SDM2U20SD3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM2U20SD3-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 2A SOD323
Duomenų lapai: SDM2U20SD3-7.pdf
  • Pranešimas
SDM2U20SD3-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM2U20SD3-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 2A SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1103728 pcs Duomenų lapas SDM2U20SD3-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 525mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323 Kiti vardai SDM2U20SD3-7DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 2A Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200µA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A
Talpa @ Vr, F 54pF @ 5V, 1MHz