SDM2U20CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM2U20CSP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM2U20CSP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 20V 2A WLB1608
Duomenų lapai: SDM2U20CSP-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SDM2U20CSP-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM2U20CSP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 20V 2A WLB1608 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 468865 pcs Duomenų lapas SDM2U20CSP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 470mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas X3-WLB1608-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead Kiti vardai SDM2U20CSP-7DICT
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 20V 2A Surface Mount X3-WLB1608-2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A
Talpa @ Vr, F 115pF @ 4V, 1MHz