DMN2004DWKQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN2004DWKQ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2004DWKQ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2NCH 20V 540MA SOT363
Duomenų lapai: DMN2004DWKQ-7.pdf
  • Pranešimas
DMN2004DWKQ-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN2004DWKQ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2NCH 20V 540MA SOT363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 522244 pcs Duomenų lapas DMN2004DWKQ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 540mA, 4.5V
Maitinimas - maks 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 150pF @ 16V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 0.95nC @ 8V
FET tipas 2 N-Channel (Dual) FET funkcija Standard
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 540mA (Ta) 200mW Surface Mount SOT-363
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 540mA (Ta)