D3V62K1C25K
OmronOmron
D3V62K1C25K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V62K1C25K
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 250V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
D3V62K1C25K specifikacijos
Dalies numeris D3V62K1C25K Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38460 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 8.158gf
Pretravel 0.236" (6.0mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.098" (2.5mm) Kiti vardai D3V-62K-1C25-K
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 70gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 500,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.080" (2.0mm)
Dabartinis įvertinimas 6A (AC/DC) Grandinė SPDT