D3V16G22C26K
OmronOmron
D3V16G22C26K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3V16G22C26K
Gamintojas / Gamintojas: Omron
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
D3V16G22C26K specifikacijos
Dalies numeris D3V16G22C26K Gamintojas Omron
apibūdinimas SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42692 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija D3V Atsikratyti jėgos 25gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Kiti vardai D3V-16G2-2C26-K
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Darbo pozicija 0.600" (15.2mm)
Darbo jėga 250gf Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Elektros gyvenimas 100,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.031" (0.8mm)
Dabartinis įvertinimas 16A (AC), 10A (DC) Grandinė SPST-NC