70F275AI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F275AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 27UH 213MA 2.64 OHM TH
Duomenų lapai: 70F275AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F275AI specifikacijos
Dalies numeris 70F275AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 27UH 213MA 2.64 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5909 pcs Duomenų lapas 70F275AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 49 @ 2.5MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz
Induktyvumas 27µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 12MHz Išsamus aprašymas 27µH Unshielded Wirewound Inductor 213mA 2.64 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.64 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 213mA