70F274AI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F274AI
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 270UH 106MA 13.2 OHM
Duomenų lapai: 70F274AI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F274AI specifikacijos
Dalies numeris 70F274AI Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 270UH 106MA 13.2 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4640 pcs Duomenų lapas 70F274AI.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 270µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.5MHz Išsamus aprašymas 270µH Unshielded Wirewound Inductor 106mA 13.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 13.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 106mA