70F271AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F271AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH
Duomenų lapai: 70F271AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F271AF specifikacijos
Dalies numeris 70F271AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5522 pcs Duomenų lapas 70F271AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.570" Dia x 0.880" L (14.48mm x 22.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 53 @ 25kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25kHz
Induktyvumas 270mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 62kHz Išsamus aprašymas 270mH Unshielded Wirewound Inductor 36mA 490 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 490 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 36mA