70F272AF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F272AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 27MH 45MA 120 OHM TH
Duomenų lapai: 70F272AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70F272AF specifikacijos
Dalies numeris 70F272AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 27MH 45MA 120 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3967 pcs Duomenų lapas 70F272AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.350" Dia x 0.630" L (8.89mm x 16.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 61 @ 79kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 79kHz
Induktyvumas 27mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 244kHz Išsamus aprašymas 27mH Unshielded Wirewound Inductor 45mA 120 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 120 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 45mA