70F271AF-RC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F271AF-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH
Duomenų lapai: 70F271AF-RC.pdf
  • Pranešimas
70F271AF-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F271AF-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4378 pcs Duomenų lapas 70F271AF-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.570" Dia x 0.880" L (14.48mm x 22.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 53 @ 25kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25kHz
Induktyvumas 270mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 62kHz Išsamus aprašymas 270mH Unshielded Wirewound Inductor 36mA 490 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 490 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 36mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F253AI-RC
70F253AI-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 2.5MH 57MA 45.6 OHM TH
Sandelyje: 6006 pcs
parsisiųsti: 70F253AI-RC.pdf
RFQ
70F271AF
70F271AF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 270MH 36MA 490 OHM TH