70F185AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F185AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 18UH 229MA 2.28 OHM TH
Duomenų lapai: 70F185AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F185AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F185AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 18UH 229MA 2.28 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4603 pcs Duomenų lapas 70F185AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 52 @ 2.5MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz
Induktyvumas 18µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 15MHz Išsamus aprašymas 18µH Unshielded Wirewound Inductor 229mA 2.28 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 2.28 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 229mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F185AI
70F185AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 18UH 229MA 2.28 OHM TH