70F184AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F184AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 180UH 135MA 8.16 OHM
Duomenų lapai: 70F184AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F184AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F184AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 180UH 135MA 8.16 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4292 pcs Duomenų lapas 70F184AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 48 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 180µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.8MHz Išsamus aprašymas 180µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 8.16 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 8.16 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 135mA