FSV10120V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV10120V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSV10120V
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277-3
Duomenų lapai: FSV10120V.pdf
  • Pranešimas
FSV10120V specifikacijos
Dalies numeris FSV10120V Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 219012 pcs Duomenų lapas FSV10120V.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 120V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-277-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 16.7ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-277, 3-PowerDFN
Kiti vardai FSV10120VTR Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 120V 10A Surface Mount TO-277-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 120V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A
Talpa @ Vr, F 608pF @ 4V, 1MHz