FSV12100V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV12100V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSV12100V
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277-3
Duomenų lapai: FSV12100V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FSV12100V specifikacijos
Dalies numeris FSV12100V Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144331 pcs Duomenų lapas FSV12100V.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 670mV @ 12A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-277-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 27.33ns
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-277, 3-PowerDFN
Kiti vardai FSV12100VDKR Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 12A Surface Mount TO-277-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 12A
Talpa @ Vr, F 1124pF @ 4V, 1MHz