FSV10100V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV10100V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSV10100V
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277-3
Duomenų lapai: FSV10100V.pdf
  • Pranešimas
FSV10100V specifikacijos
Dalies numeris FSV10100V Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 254640 pcs Duomenų lapas FSV10100V.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 670mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-277-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 22.94ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-277, 3-PowerDFN
Kiti vardai FSV10100VTR Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-277-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 60µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 10A
Talpa @ Vr, F 796pF @ 4V, 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FSV10150V
FSV10150V
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO277-3
Sandelyje: 252129 pcs
parsisiųsti: FSV10150V.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277-3