FSV15100V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV15100V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSV15100V
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277-3
Duomenų lapai: FSV15100V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FSV15100V specifikacijos
Dalies numeris FSV15100V Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158999 pcs Duomenų lapas FSV15100V.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 660mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-277-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-277, 3-PowerDFN Kiti vardai FSV15100VCT
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 15A Surface Mount TO-277-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 80µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 15A Talpa @ Vr, F -