FSV12120V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV12120V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSV12120V
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277-3
Duomenų lapai: FSV12120V.pdf
  • Pranešimas
FSV12120V specifikacijos
Dalies numeris FSV12120V Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 120V 12A TO277-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191102 pcs Duomenų lapas FSV12120V.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 12A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 120V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-277-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-277, 3-PowerDFN Kiti vardai FSV12120VTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 120V 12A Surface Mount TO-277-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 120V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 12A Talpa @ Vr, F -