FSV12150V
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV12150V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FSV12150V
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 12A TO277-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
FSV12150V specifikacijos
Dalies numeris FSV12150V Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 12A TO277-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 215499 pcs Duomenų lapas
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 820mV @ 12A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-277-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-277, 3-PowerDFN Kiti vardai FSV12150VTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 150V 12A Surface Mount TO-277-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 30µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 12A Talpa @ Vr, F -