CDH53NP-100LC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-100LC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53NP-100LC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 1.23A 160 MOHM
Duomenų lapai: CDH53NP-100LC.pdf
  • Pranešimas
CDH53NP-100LC specifikacijos
Dalies numeris CDH53NP-100LC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10UH 1.23A 160 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212932 pcs Duomenų lapas CDH53NP-100LC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Kiti vardai 308-1421-2
CDH53NP-100LC-ND
CDH53NP100LC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.23A 160 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 160 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.23A Dabartinis - sodrumas -