CDH53-4R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53-4R7MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7UH 1.68A 96 MOHM
Duomenų lapai: CDH53-4R7MC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDH53-4R7MC specifikacijos
Dalies numeris CDH53-4R7MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 4.7UH 1.68A 96 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5953 pcs Duomenų lapas CDH53-4R7MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Kiti vardai 308-1200-2
CDH534R7MC
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.68A 96 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 96 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.68A Dabartinis - sodrumas -