CDH53-560KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53-560KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 500MA 870 MOHM
Duomenų lapai: CDH53-560KC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDH53-560KC specifikacijos
Dalies numeris CDH53-560KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 56UH 500MA 870 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4785 pcs Duomenų lapas CDH53-560KC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Kiti vardai 308-1210-2
CDH53560KC
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 56µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 870 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 870 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas -