CDH53NP-151JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-151JC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53NP-151JC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 310MA 2.4 OHM
Duomenų lapai: CDH53NP-151JC.pdf
  • Pranešimas
CDH53NP-151JC specifikacijos
Dalies numeris CDH53NP-151JC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150UH 310MA 2.4 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168518 pcs Duomenų lapas CDH53NP-151JC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Kiti vardai CDH53NP-151JCTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 150µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 2.4 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 2.4 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 310mA Dabartinis - sodrumas -