CDH53NP-121JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-121JC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53NP-121JC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 120UH 340MA 1.8 OHM
Duomenų lapai: CDH53NP-121JC.pdf
  • Pranešimas
CDH53NP-121JC specifikacijos
Dalies numeris CDH53NP-121JC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 120UH 340MA 1.8 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187727 pcs Duomenų lapas CDH53NP-121JC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Kiti vardai CDH53NP-121JCTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 120µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 1.8 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.8 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 340mA Dabartinis - sodrumas -