CDH53-330KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53-330KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH53-330KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 670MA 490 MOHM
Duomenų lapai: CDH53-330KC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDH53-330KC specifikacijos
Dalies numeris CDH53-330KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 33UH 670MA 490 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5206 pcs Duomenų lapas CDH53-330KC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Kiti vardai 308-1207-2
CDH53330KC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 33µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 33µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 490 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 490 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 670mA Dabartinis - sodrumas -