CD54NP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD54NP-100MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD54NP-100MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 1.44A 100 MOHM
Duomenų lapai: CD54NP-100MC.pdf
  • Pranešimas
CD54NP-100MC specifikacijos
Dalies numeris CD54NP-100MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10UH 1.44A 100 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178215 pcs Duomenų lapas CD54NP-100MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD54
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1860-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Inductor 1.44A 100 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 100 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.44A