GQR5R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GQR5R500
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIM 0.6-5.5PF 1250V PNL MT
Duomenų lapai: GQR5R500.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 957 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 957 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GQR5R500 specifikacijos
Dalies numeris GQR5R500 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIM 0.6-5.5PF 1250V PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 957 pcs Duomenų lapas GQR5R500.pdf
Įtampa - Įvertinta 1250V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.625" (15.88mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Quartz
Išsamus aprašymas 0.6 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 1250V Top Panel Mount Talpyklos diapazonas 0.6 ~ 5.5pF