GHP23000R
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GHP23000R
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V
Duomenų lapai: GHP23000R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
GHP23000R specifikacijos
Dalies numeris GHP23000R Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2156 pcs Duomenų lapas GHP23000R.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.250" Dia (6.35mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas User Defined
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (24.99mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Glass
Išsamus aprašymas 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Talpyklos diapazonas 0.8 ~ 23pF