GQR16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GQR16000
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIM 0.8-16PF 1250V PNL MNT
Duomenų lapai: GQR16000.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 857 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GQR16000 specifikacijos
Dalies numeris GQR16000 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIM 0.8-16PF 1250V PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 857 pcs Duomenų lapas GQR16000.pdf
Įtampa - Įvertinta 1250V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.656" (42.06mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Quartz
Išsamus aprašymas 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 1250V Top Panel Mount Talpyklos diapazonas 0.8 ~ 16pF