GKG6R086
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GKG6R086
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIMMER 2-6PF 100V SMD
Duomenų lapai: GKG6R086.pdf
  • Pranešimas
GKG6R086 specifikacijos
Dalies numeris GKG6R086 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIMMER 2-6PF 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 46051 pcs Duomenų lapas GKG6R086.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Serija SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 2 ~ 6pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Talpyklos diapazonas 2 ~ 6pF
Reguliavimo tipas Top
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GKG6R087-05
GKG6R087-05
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER SMD
Sandelyje: 29484 pcs
parsisiųsti: GKG6R087-05.pdf
RFQ
Gamintojai: Sprague Goodman
apibūdinimas: CAP TRIMMER 2-6PF 100V SMD