GQR1R800
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GQR1R800
Gamintojas / Gamintojas: Sprague Goodman
Prekės aprašymas CAP TRIM 0.6-1.8PF 750V PNL MNT
Duomenų lapai: GQR1R800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
GQR1R800 specifikacijos
Dalies numeris GQR1R800 Gamintojas Sprague Goodman
apibūdinimas CAP TRIM 0.6-1.8PF 750V PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1333 pcs Duomenų lapas GQR1R800.pdf
Įtampa - Įvertinta 750V Dydis / Matmenys 0.312" Dia (7.92mm)
Serija PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.359" (9.12mm)
funkcijos Sealed Dielektrinė medžiaga Quartz
Išsamus aprašymas 0.6 ~ 1.8pF Trimmer Capacitor 750V Top Panel Mount Talpyklos diapazonas 0.6 ~ 1.8pF