ERZ-C32CK781W
PanasonicPanasonic
ERZ-C32CK781W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C32CK781W
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 780V 25KA DISC 32MM
Duomenų lapai: ERZ-C32CK781W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C32CK781W specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C32CK781W Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 780V 25KA DISC 32MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12343 pcs Duomenų lapas ERZ-C32CK781W.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 780V Varistorio įtampa (min) 702V
Varistorio įtampa (maks.) 858V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 32mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZ-C32CK781B
ERZC32CK781B
ERZC32CK781W
P7166
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 640V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 485V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 520J
Išsamus aprašymas 780V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 32mm, Formed Tabs Dabartinis - "Surge" 25kA
Talpa @ dažnumas 1900pF @ 1kHz