ERZ-C32CK391W
PanasonicPanasonic
ERZ-C32CK391W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C32CK391W
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM
Duomenų lapai: ERZ-C32CK391W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C32CK391W specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C32CK391W Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 390V 25KA DISC 32MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15283 pcs Duomenų lapas ERZ-C32CK391W.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 32mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZ-C32CK391B
ERZC32CK391B
ERZC32CK391W
P7161
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 320V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 350J
Išsamus aprašymas 390V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 32mm, Formed Tabs Dabartinis - "Surge" 25kA
Talpa @ dažnumas 3000pF @ 1kHz